Apie mane

Esu Augutė Paliulionienė, hipnoterapeutė ir Geštalto psichoterapijos praktikė. 2021 metais apsigyniau hipnoterapijos ir hipnozės diplomą Andrew Parr akademijoje Dž. Britanijoje. Šiuo metu studijuoju Geštalto psichoterapiją Kauno Geštalto studijų centre ir siekiu Geštalto psichoterapeutės kvalifikacijos.

Ilgą laiką dirbau tarptautinėje įmonėje finansų ir apskaitos srityje. Vilniaus universitete baigiau ekonomikos bakalaurą ir tarptautinio verslo magistrantūrą. Atrodo, hipnoterapija ir finansai - dvi nieko nesusijusios specialybės, tačiau analitiniai įgūdžiai, tikslumas, atidumas, dėmesio atkreipimas į detales labai praverčia analitinės hipnozės metu, kai su klientais ieškome problemų priežasčių ir sujungiame, atrodo, visiškai nesietinus gyvenimo įvykius ir randame įvykius, kurie privedė prie nepageidaujamų simptomų ir įtampos.

Nors dirbau buhalterinį darbą, nuolat lankydavausi saviugdos seminaruose, skaitydavau psichologinio pobūdžio knygas. Man visada buvo įdomu, kaip mūsų mintys veikia mūsų gyvenimus, kaip praeityje nutikę skaudūs ar trauminiai įvykiai, ar vaikystės programos glūdinčios mūsų pasąmonėje, kurių mūsų sąmoningas protas net nebeprisimena arba sąmoningai slopina, kuria problemas ir neleidžia gyventi prasmingo ir laimingo gyvenimo. Gadeckis sako, jog „Kai prasideda problemos, dažniausiai mes kaltiname kitus žmones ir aplinkybes. Mes jų nekenčiame, kovojame su jais ir stengiamės pašalinti iš savo gyvenimo. Ir nesuprantame, kad jie – tiesiog likimo vykdytojai, o likimo šaknys – mumyse.” Susigrąžinę atsakomybę ir galią į savo rankas, tampame savo gyvenimo kūrėjais. Kiekvieną dieną sau primenu, kad mano mintys virsta žodžiais, žodžiai tampa veiksmais, veiksmai kuria įpročius, įpročiai virsta charakteriu, o charakteris - likimu. Mano didžiausias troškimas ir noras yra augti, mokytis ir padėti kitiems įveikti savo problemas, padėti matyti, kaip primesti įsitikinimai, tam tikri įvykiai, nuostatos, svetimos mintys neigiamai veikia gyvenimą.

Diploma_edited.jpg
20220526_222454-01-01.jpeg