Kodėl (ne) šiandien?

„Kas žiūri į išorę – sapnuoja, kas žiūri į vidų – nubunda“ K. Jungas

Kokia priežastis paskatintų tave šiandien nusimesti naštą, atsikratyti to, kas ne tavo, nusimesti kaukes ir pradėti gyventi tikrą gyvenimą?

Reikia drąsos, kad nusimestumėm šarvus, nes nėra lengva ryžtis nueiti į skaudžiausius prisiminimus, pripažinti, kad suklydau, bet juk gimimas niekada nebūna be skausmo.

Kas geriau - keletą minučių pakentėti paleidžiant užslopintas emocijas ir jausmus, nuėjus į nemalonų prisiminimą ar visą gyvenimą nešiotis kančią bei skausmą, gyventi ne savo gyvenimą paskendus nuolatinėse analizėse užsidėjus netikro pozityvumo kaukę ar mašinalių reakcijų pinklėse?

 

Kai mus sužeidžia, mes dažniausiai nepradedame nekęsti mus sužeidusių žmonių, mes juos toliau mylime, juos pateisiname, norime jiems kažką įrodyti, bet baisiausia, kad nustojame mylėti save, nustojame tikėti savimi, gerbti save. Bet yra kelias į išsilaisvinimą, yra išeitis, tik svarbiausia reikia norėti, išreikšti valią ir rasti laiko. Juk kai kažko labai norime, nelaukiame, kada bus laiko, mes surandame laiko, kad pasiektume, gautume tai, ko norime. Kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio, nesvarbu, kokia ji reikšminga ar ne.

 

Vienintelis žmogus, kuris gali pakeisti jūsų gyvenimą, esate jūs. Linkiu rasti laiko savęs atradimo, suradimo, pažadinimo kelionėje, nesvarbu, kokią terapiją, būdą ar metodą pasirinksite. Bet ar šiandien būtų tinkama diena?

 

Kaina

2 val. hipnoterapijos seansas 50 EUR (nuo 2023-01-01 70 EUR)

3 val. hipnoterapijos seansas 75 EUR (nuo 2023-01-01 100 EUR)

1 val. Geštalto psichoterapijos konsultacija  40 EUR

Vieta

Gyvai kabinete Kauno r. Noreikiškių k.

Internetu Skype/Zoom/MS Teams

Kalbos

Lietuvių, anglų